Certyfikat ISO dostępny na „już”. Nowy system Agencji

Z wielką radością informujemy, że Agencja ISO wdraża nowe rozwiązanie. Już od kwietnia nasi Partnerzy oraz Klienci będą mogli korzystać z pełni automatycznego systemu, który usprawni proces kontaktu Klient-Agencja-Partner.

Instytucje które posiadają certyfikat i będą planowały jego odnowienie, będą mogły w ciągu paru dni otrzymać oferty firm certyfikujących z całego kraju. Dzięki temu rozwiązaniu umożliwiamy szybkie sprawdzenie, czy obecne opłaty za posiadany certyfikat nie są zbyt wysokie.

Certyfikat ISO 9001, 14001, 27001 oraz wielu innych norm będzie w zasięgu firm, które jeszcze go nie posiadają. W naszej ofercie posiadamy również wiele firm wdrożeniowych, których rolą jest przystosowanie Twojego przedsiębiorstwa do otrzymania certyfikatu ISO.

Skonstruowany w ten sposób system umożliwia każdemu podmiotowi pozyskanie ofert wdrożenia i certyfikacji ISO dedykowanych jego działalności. Dzięki temu jeszcze przed podjęciem decyzji realizacji systemu w Twojej firmie będziesz posiadał komplet informacji na temat wykonawców.

Automatyzacja – to słowo klucz nowego systemu. Na każdym etapie zapytania, Klient oraz Partnerzy otrzymują wzajemnie informacje na temat dodanych ofert oraz decyzji. Dzięki temu rozwiązaniu, szybciej i sprawniej wymienimy informacje pomiędzy Klientami oraz Partnerami.

Zapraszamy na stronę www.zlecenia.agencjaiso.pl